Podsumowanie CYKLU PSDK 2015

Już jutro poznamy nowego Mistrza Świata PDC 2016. My zaś dziś oficjalnie prezentujemy zwycięzców całorocznego rankingu CYKLU PSDK 2015. W minionym roku zorganizowaliśmy 26 turniejów, w tym 3 rangi mistrzowskiej (Mistrzostwa Krakowa, Bochni i Gdowa) przez które przewinęło się łącznie 152 darterów (przy średniej 27,6 osoby/turniej).

cykl

Wśród Pań triumfatorką cyklu została Agata Fidelus która zapewniła sobie pierwsze miejsce już jakiś czas temu dzięki równej grze przez cały sezon. Trzeba podkreślić, iż jest to trzecie z rzędu zwycięstwo Agaty w naszym całorocznym cyklu. Gratulacje!
RANK_K

Wśród Panów o miano najlepszego do ostatniego turnieju walczyli Andrzej Luty i Mirosław Gaczorek. Bezpośredni pojedynek w finale lewej strony wygrał popularny ‚Olo’ i był o krok od triumfu w cyklu, niestety dla niego plany te pokrzyżował Krzysztof Kciuk wygrywając finał jak i turniej. Tym samym triumfatorem całorocznego cyklu został Andrzej Luty wyprzedzając Mirka o 1 punkt.
RANK_M

Statystyki indywidualne ‚tradycyjnie’ przypadły łupem Andrzeja Lutego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną grę.

Nagrody za CYKL 2015 zostaną wręczone na pierwszym turnieju nowego sezonu który odpędzie się 3 lutego w Klubie Wódki. Tradycyjnie otrzyma ją najlepsza ósemka wśród Panów jak i trójka u Pań. Pewnie zapytacie czemu dopiero w lutym. Otóż styczniowy kalendarz dartera jest w tym roku mocno napięty. Możecie to sprawdzić w zakładce wydarzenia, gdzie są już mocno wstępne terminy nowych turniejów. Szczegóły dotyczące nowego cyklu podamy w połowie lutego. Będą DUŻE zmiany!

Pełne wyniki rankingów 2015 dostępne są tutaj.