SZLACHETNA PACZKA 2014 – Turniej GŁÓWNY 2014 – Gdów

Tradycyjnie zapraszamy na Darterską SZLACHETNĄ PACZKĘ. Tradycyjnie w Gdowie! Całe wpisowe przeznaczone będzie na zakup produktów dla wybranej rodziny zgodnie z ideą SZLACHETNEJ PACZKI.

OPIS RODZINY

POTRZEBY

Kategoria: Turniej GŁÓWNY zaliczany do rankingu PSDK 2014
Data rozgrywania turnieju : 07 grudzień 2014. (niedziela)
Godzina rozpoczęcia turnieju : 14.00 (planowana)
Miejsce rozgrywania turnieju : HM Bar
Adres : Gdów 1349
Organizatorzy: Polskie Stowarzyszenie Darta Klasycznego
Opłata turniejowa: min. 10zł do puszki
Turniej otwarty dla wszystkich chętnych.
Możliwość wypożyczenia lotek (barowe-ostre) lub pożyczenia od innych uczestników.
Nie ma „wrzutów” ;)
Nie wymagane żadne licencje.

Przykład punktacji do rankingu:
http://www.psdk.pl/files/punktacja.jpg

System gry : DOUBLE K.O. – 501 d.o first to 2
Tarcze 6 szt!!

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany systemu rozgrywania turnieju
w przypadkach dużej ilości grających bądź możliwości technicznych rozgrywania meczu.
Tak jak np. w poprzednich turniejach kilka rund było rozgrywanych 301 d.o.w przypadku jeśli liczba uczestników przekroczy 32.

_________________

Przypominam, że :
Do rankingu końcowego CYKLU PSDK zalicza się wszystkie zorganizowane turnieje pod szyldem PSDK.
Nie znaczy to ze jeśli ktoś weźmie udział tylko (powiedzmy) 2,4,6-ciu turniejach, nie będzie zaliczany do rankingu głównego.

  • Szczegóły dotyczące CYKLU PSDK 2013 http://www.psdk.pl/forum/viewtopic.php?p=807#807

II Otwarte Mistrzostwa Gdowa – wyniki

Poniżej oficjalne wyniki II Otwartych Mistrzostw Gdowa PSDK – 22.11.2014 HM Bar, Gdów 1349

10703875_663113180452572_7234788584898784579_n

Turniej Pań
1 Monika Jaśkiewicz
2 Iwona Kopczyńska
3 Agata Fidelus
4 Karolina Lorek
5-6 Ewelina Zielińska-Kołacz
5-6 Katarzyna Laska

Turniej Panów
1 Łukasz Konieczny
2 Mirosław Gaczorek
3 Damian Radoński
4 Norbert Palonek
5-8 Andrzej Luty (126hf, 18L)
5-8 Grzegorz Kraska (120hf, 15l)
5-8 Andrzej Kubacki
5-8 Łukasz Reguła (16L, 2×180)
9-16 Adrian Bartnik
9-16 Sebastian Kacerz
9-16 Krzysztof Studnicki
9-16 Jacek Jaśkiewicz
9-16 Szymon Balmas (100hf)
9-16 Paweł Cichoń (180)
9-16 Patryk Toboła
9-16 Tadeusz Kacerz
17-24 Piotr Cymerys
17-24 Łukasz Morajka
17-24 Maciej Hawrot
17-24 Paweł Marciniak
17-24 Maciej Matoga
17-24 Marek Hawrot
17-24 Dariusz Wójcik
17-24 Mieszko Ciuła
25-32 Andrzej Kamionka
25-32 Michał Krogulski
25-32 Tomasz Topa
25-32 Mateusz Suder
25-32 Krzysztof Piszczek
25-32 Marek Laska
25-32 Rafał Zahora

II Otwarte Mistrzostwa Gdowa

Zapraszamy na II OTWARTE MISTRZOSTWA GDOWA
Turniej zaliczany do rankingu jako CYKL PSDK 2014 – TURNIEJ MISTRZOWSKI

OTWARTE MISTRZOSTWA GDOWA
Kategoria: Turniej MISTRZOWSKI zaliczany do rankingu PSDK 2014
Data rozgrywania turnieju : 22 listopad 2014 (sobota)
Godzina rozpoczęcia turnieju pań : 15.00 (zapisy do 14:30)
Godzina rozpoczęcia turnieju panów : 14.00 (zapisy do 13:30)
Adres : HM Bar, Gdów 1349

Opłata turniejowa 20zł,
Gramy Round robin + single k.o.

Oficjalne wyniki III Turnieju O Puchar Starosty Kazmierskiego

W ostatni piątek 7.11.2014 w ZPSWR w Cudzynowicach odbył się III Turniej Steel Darta
o Puchar Starosty Kazimierskiego. W rozgrywkach wzieło udział 39 uczniów z 10 Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Turniej bezapelacyjnie zdominowali podopieczni szkółki darta Dar(t)ciuchy, zajmując pierwsze 4 miejsca w klasyfikacji indywidualnej oraz wygrywając klasyfikację drużynową. Gratulujemy!

Klasyfikacja indywidualna (w nawiasie wybryki)

1 Grzegorz Nawrot ( 2x36L, 34L, 28L, 140, 100, 36L (80HF) )
2 Marcin Nowak ( 108, 30L, 125, 20L, 104, 120, 34L )
3 Marcin Szczerba
4 Piotr Lipiński ( 34L, 100 )
5-8. Mateusz Wiecha ( 36L )
5-8. Mateusz Tytko
5-8. Patrycja Wrzesień
5-8. Jakub Buras
9-16. Cezary Wrzesień
9-16. Hubert Doroz
9-16. Konrad Frączek
9-16. Sebastian Bryła
9-16. Szymon Kudła
9-16. Jakub Kwoka
9-16. Kajetan Kot
9-16. Patryk Książek
17-26. Konrad Jaskuła
17-26. Kamil Kluzek
17-26. Konrad Buda
17-26. Kacper Maj
17-26. Karol Musiał
17-26. Kacper Fryt
17-26. Mateusz Guzik
17-26. Piotr Celuch
17-26. Damian Stępień
17-26. Wiecha Kacper
17-26. Łukasz Chałon
27-33. Sebastian Bil
27-33. Patryk Chatys
27-33. Aleksandra Fendrych
27-33. Grzegorz Boksa
27-33. Sandra Futrzyńska
27-33. Jakub Kozieł
27-33. Adrian Robak
33-39. Bartosz Malara
33-39 Aleksandra Nowak
33-39 Aleksandra Czapla
33-39 Nikodem Luty
33-39 Oskar Tytko

Klasyfikacja drużynowa (w nawiasie zdobyte punkty)

1 ZPSWR Cudzynowice 30
2 Gimnazjum Topola 18
3 SP Topola 13
4 SP 1 Kazimierza Wielka 13
5 Gimnazjum Skalbmierz 12
6 SP Czarnocin 11
7 SP Zięblice 11
8 SP Skalbmierz 10
9 SP1 Cudzynowice 9
10 OSW Pińczów 4